Spotkania świąteczne

22 grudnia 2023 r.  uczennice i  uczniowie z kl. Ib pod opieką wychowawczyni p. Bożeny Jachacy i katechetki - p. Iwony Górskiej - zaprezentowali jasełka, wykazując się aktorskim talentem, pamięciowym opanowanem tekstu oraz obyciem scenicznym.  Widzowie, w tym równiez rodzice, mieli niecodzienną okazję obejrzeć wspaniały spektakl. Dodatkową atrakcją był występ trójki uczniów z Ukrainy, którzy zaśpiewali kolędę po ukraińsku.  Życzenia świąteczne złożyła p. dyr. Katarzyna Olesiewicz.
We wszystkich klasach zgromadzono się na świątecznych spotkaniach z wychowawczyniami. Były życzenia, symboliczne pojednania oraz mkołajki.  W szkole pojawili się też kolędnicy - głównie z kl. VII i VI. Niektórzy widzieli też św. Mikołaja.
Z kolei dzieci z oddziału przedszkolnego 0a i 0b zaprezentowały własne jasełka swoim rodzinom.
I  zaczął padać śnieg...